Obsługa informatyczna

2MNET świadczy usługi w zakresie wdrożenia nowych systemów operacyjnych oraz oprogramowania użytkowego w każdej firmie.

Nasi pracownicy dostosują niezbędne oprogramowanie do wymagań klienta i skonfigurują je tak, aby działało stabilnie i efektywnie. Opierając się na wszelkich dystrybucjach systemu Linux oraz Microsoft Windows, staramy się dobrać oprogramowanie użytkowe do wyspecjalizowanych celów. 2MNET oferuje możliwość zakupu, instalacji oraz konfiguracji wielu programów i usług dostępnych do każdego komputera, takich jak serwer poczty elektronicznej (np. Sendmail), Postfix, Microsoft Exchange, Lotus Domino oraz wielu innych. Ponadto dzięki współpracy z tak uznanymi firmami jak WA-PRO, SYMFONIA i RAKS oferujemy na atrakcyjnych warunkach oprogramowanie biurowe dla każdej firmy, dostosowane do jej wielkości i wymagań.


Ochrona antywirusowa

W 2MNET przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa w sieci. Dlatego wiemy jak ważną rolę w każdym komputerze badź serwerze odgrywa tzw. "zapora ogniowa" oraz program antywirusowy. Zależnie od typu i stanu komputera pomożemy odpowiednio dobrać i skonfigurowac zestaw programów tak, aby spełniały swoją rolę jak najdokładniej przy jak najmniejszym obciążeniu sprzętu.


Umowa serwisowa

Aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom komfortu pracy 2MNET oferuje umowy serwisowe, dzięki którym sprzęt i oprogramowanie jest pod stałą kontrolą naszych serwisantów. W razie jakichkolwiek problemów bądź chęci zmiany konfiguracji ktoregokolwiek elementu, nasi pracownicy są w ciągłym kontakcie i służą pomoca na miejscu. Umowy serwisowe są najwygodniejszą formą dbania o jakość działania sprzętu informatycznego w każdej firmie.


NasiPartnerzy
  • iERP
  • Bis Senator
  • Microsoft
  • g data