Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to obecnie absolutnie podstawowy element wyposażenia nowoczesnej firmy. Pozwala na trwałe i niezawodne połączenie wielu urządzeń w sieć tak, aby dostęp do pojedyńczej jednostki posiadał każdy znajdujący sie w obszerze działania sieci.Połączenie komputerów, central telefonicznych, drukarek, czy też każdego innego urządzenia wyposażonego w bardzo popularne karty sieciowe pozwala na wydajne współdzielenie tych urządzeń. 


Okablowanie strukturalne dzięki swojej uniwersalności i niezależności od stale zmieniających się technologii pozostaje nadal niezastąpionym elementem każdej firmy. Niezależnie od tego czy lokal firmy jest wyposażany w okablowanie podczas budowy, czy jest kładziony już w zagospodarowanych budynkach, czas na zestawienie szkieletu sieci jest bardzo krótki. Dzięki szybkiemu dostępowi do wszelkich podłączonych jednostek czas zyskany przez każdego pracownika znacząco podnosi wydajnosc całej firmy.

2MNET oferuje usługę złożenia całego szkieletu sieci opartej na okablowaniu strukturalnym i optymalnego jej skonfigurowania na potrzeby każdego klienta. Przebiegiem prac zajmą się doświadczeni pracownicy, chętni do pomocy przy rozwianiu każdej watpliwości związanej z okablowaniem strukturalnym w Państwa firmie.

NasiPartnerzy
  • iERP
  • Bis Senator
  • Microsoft
  • g data